Su İçerisinde Kullanım İçin İdealdir

Su altında kullabileceğiniz mükemmel tasarımı ile ortamınıza ayak uydurabilen kaybolduğunda ayırt edici rengi sayesinde kolayca görülebilen; güvenli bağlama için bilek kayışlı şamadıra aparatınız ile harika anlarınızı unutulmaz kılın.

 

Tüm GoPro ve Diğer Desteklenen Markalarla Uyumlu

Aksiyon kameranızın markası ve modeli ne olursa olsun mükemmel uyumu hissedin. (GoPro montaj sistemini kullanan tüm markaları destekler)

Özellikler

  • Suda kaybolursa, ayırt edici rengi sayesinde kolayca görülebilir
  • Yüzme, şnorkelle yüzme ya da diğer su sporları için mükemmeldir
  • Tüm GoPro kameralarıyla uyumludurGoPro montaj sistemini kullanan tüm markaları destekler
  • Güvenli bağlama için bilek kayışı vardır
  • Kutu İçeriği : Sabit Olmayan Kavrama Yeri/Bilek Kayışı/Silindirik Başlı Vida

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın