MFİ Sertifikalı 

MFi ‘’Made for iOS’’ (‘’iOS için tasarlanan’’) Apple’ın aksesuar üreticileri için geliştirdiği Apple onaylı bir logo lisansıdır. Test süreci oldukça katı kurallara bağlıdır ve ürünlerin bu testten geçme oranı sadece %2‘dir. TP-LINK’in şarj ve senkronizasyon kablosu, herhangi bir lightning bağlantı noktası destekli cihazla %100 uyum göstererek bu testi başarılı bir şekilde geçmiştir. 

Rahat ve Kullanışlı Kablo Boyu

Kablonuzun kullanışlı boyu sayesinde cihazınızı şarj ederken aynı anda rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

TP-LINK Şarj ve Senkronizasyon Kablosu Apple MFi sertifikası bulunmayan ürünlerden daha fazla dayanıklıdır. 7 binden fazla kez eğilme/bükülme testine ve 10 binden fazla priz testine giren TP-LINK Şarj ve Senkronizasyon Kablosu ABS kabuk kaplama ve PVC örgülü kablo ile üretilmiştir.

Apple Onaylı Yonga Seti

TP-LINK Şarj ve Senkronizasyon Kablosu ters akım ve aşırı voltajdan doğabilecek tehlikeleri önlemek için Apple Onaylı Yonga Seti ile donatılmıştır.

Yüksek Kaliteli İnce Bakır Kablo

68 adet düşük elektrik dirençli, voltaj düşmesini minimuma indiren, oksitlenmeyen ve paslanmayan yüksek kaliteli ince bakır kablodan üretilen TP-LINK şarj ve senkronizasyon kablosu sabit elektrik gücü ve veri iletimi sunar.

Uyumlu Cihazlar

TP-LINK Lightning Kablosu, Lightning bağlantı noktası olan Apple cihazlarla uyumludur.

Özellikler

  • Arabirimler: 1 adet USB Port, 1 adet Lightning Konnektör
  • Boyutlar: 1030 x 15 x 7 mm
  • Ağırlık: 24.1 gr (sadece kablo)
  • Uyumluluk: Tüm Apple Lightning girişli cihazlar ile uyumludur
  • Açıklama: TP-LINK Şarj ve Senkronizasyon kablosu iPhone, iPad veya iPod cihazınızı evde, işte veya yoldayken bile hızlıca şarj etmenizi ve senkronize etmenizi kolaylaştırır. Cihazınıza bilgisayarınızın USB portuyla veya USB portu olan herhangi bir şarj noktası ile bağlanır. Dayanıklı örgülü kablo ve ABS kabuk ile üretilmektedir. TP-LINK Şarj ve Senkronizasyon kablosu ‘’iPod Uyumluluk",  "iPhone Uyumluluk” ve "iPad Uyumluluk” sertifikalarına sahiptir.
  • Giriş: 5V/2.4A
  • Çıkış: 5V/2.4A

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın