Doğal Ahşap Tasarım

Spada WH18 kulaklık temiz ve kaliteli ses için doğal ahşaptan üretilmiştir. Mükemmel ses kalitesi ve detaylı dizaynı ile müzik dinlemekten zevk alacaksınız. Kumandalı mikrofunu ve sağlam kablosu ile akıllı cihaz ve tabletinizde rahatlıkla kullanabilirisiniz.

Tek Tuşla Mikrofon Kontrolü

Güvenli ve konforlu kulak içi oturumu, geniş frekans aralığı ile yüksek kaliteli müzik için tasarlanmıştır. Dahili mikrofonu sayesinde tek tuşla mikrofon kontrolünü yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Doğal ahşap gövde
  • Tek tuşla mikrofon kontrolü
  • Evrensel 3.5 mm jack

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın