Kompakt Tasarım

Kompakt dizaynı ve güçlü yapısı ile telefonunuzun tam şarjını sağlar. Net  2 Amper çıkışı ile cihazınızın pil şarj döngüsünü korumasına yardımcı olur. Tüm telefon ve tablet modelleri ile uyumludur. Dilediğiniz her yere götürebilirsiniz.

 

Micro USB Kablaosu İle Şarj ve Senkronizasyon

Kutu içeriğine dahil olan 80 cm micro USB kablosu ile cihazınızın şarj ve data senkronizasyonunu yapabilirsiniz. Micro USB kablonuz diğer hızlı şarj adaptörlerini de desteklemektedir.

Özellikler

  • 2 Amper net çıkış gücü
  • Aşırı akım ve kısa devre koruması
  • 80 cm Micro USB şarj ve data kablosu ile birlikte
  • Diğer cihazlarınızı şarj etmek içinde kullanabilirsiniz

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın