Silikon Kılıf

Ultra ince silikon kııfınız ince yapısı ile telefonunuzu mükemmel sarar, varlığını hissetmezsiniz. Farklı renk alternatifleriyle her zevke uygun bir spada mutlaka vardır.

 

İnce Esnek Yapı

Spada kılıfınız; esnek yapısı ile kolaylıkla çıkartılıp takılabilir, telefonunuzun arka ve yan yüzeylerini çizilmelere, darbeler ve kirlenmeye karşı korur. Kılıfınızın kullanımı esnasında telefonunuzun ses açma, kapatma, güç, hoparlör ve kulaklık tuşlarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Yüksek Kaliteli Malzeme

Kılıfınız ısı değişikliklerinden etkilenmez, deforme olmaz, insan sağlığına zararlı malzeme içermez, güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Isıya karşı dayanıklı Thermo Plastikten (TPU) üretilmiştir
  • 0.55 mm kalınlıktadır
  • Cihazınızın kontrol tuşlarını kapatmaz, darbelere ve çizilmeye karşı korur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın