Güçlü Koruma

Camdan üretilen spada ekran koruyucular  telefonunuzu çizilmelere, darbelere , kir ve lekelere karşı korumaya yardımcı olur.  Darebeleri emerek , telefon ekranınızın zarar görmesine engel olur.

Yüksek Hassasiyet ve Netlik

Cam ekran koruyucunuz 0.33mm temperli ekran camları telefonunuzun dokunmatik hassasiyetini korur ve çözünürlüğünü etkilemez. Kolay uygulanır, baloncuk bırakmaz.  Yuvarlatılmış köşeleri ile telefonunuzla tam uyumludur, rahatsızlık vermez.

Özellikler

  • 9H sertliğinde 0.33 mm temperli cam
  • Yüksek hassasiyet
  • Yuvarlatılmış köşeler
  • Kapak ve kılıflar ile kolay kullanım 

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın