Telefonunuz İçin İdeal Koruma 

Hava yastığı prensibi ile üretilen spada Airbag kılıflar, yüksek verimli darbe emici thermo plastik malzemeden üretilmiştir. 1.2 mm kalınlığı sayesinde darbe etkisi minimuma iner, hasar oluşumu önlenir. Ekstra güçlendirilmiş kenarları sayesinde telefonunuzun estetiğini bozmadan her türlü dış etkiye karşı koruyabilirsiniz. 

Ergonomik Tasarım  

Ergonomik tasarımı ile spada Airbag kılıflar telefonunuzu tam kavrar , ince ve zarif görünümünü korur. Kullanım esnasında elden kaymaz. Telefonunuzun kontrol tuşlarına, şarj ve kulaklık soketlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Yüksek kaliteli malzeme

Spada kılıfları ısı değişikliklerinden etkilenmez, deforme olmaz, insan sağlığına zararlı malzeme içermez, güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikler 

  • Isıya karşı dayanıklı Thermo Plastikten (TPU)  üretilmiştir
  • 1.2 mm kalınlıktadır darberelere, çizilmeye karşı korur
  • Ergonomik tasarımı ile elde kaymaz, cihazınızın mükemmel kavrar

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın