Glitter Kapak İle Zevkinizi Yansıtın

Bazen güzelliği gösteren her şey özeldir. Şık tasarımı, dikkat çekici renkleri ile spada Glitter kılıf ile tarzınızı yansıtsın. Zevkinizi, tercihinizi ve iddianızı bırakın spada Glitter göstersin.

 

Şık Tasarım

Spada için kaliteli ve özel malzemeden üretilen Glitter kapaklar, kolaylıkla çıkartılıp takılabilir, elde kaymaz. Glitter kılıflar telefonunuzun ses açma kapatma, güç, hoparlör ve kulaklık tuşlarına kapatmaz , kolaylıkla erişebilirsiniz.

 

Özel Üretim

Güçlendirilmiş plastikten üretilen spada Glitter kılıfları telefonunuzun arka ve yan yüzeyini çizilmelere, darbelere, toza ve kire karşı korur. Isı değişikliklerinden etkilenmez, deforme olmaz, insan sağlığına zararlı malzeme içermez, güvenle kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Güçlendirilmiş sert plastik
  • Göz alıcı renkler
  • 25 gr ağırlık

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın