Saf Ses, Kablosuz Özgürlüğü

Her notanın ardındaki duyguyu hissedin. Yüksek Çözünürlüklü Ses sınıfında Bluetooth akışı için optimize edilen yeni geliştirilmiş LDAC codec'ini destekleyen bu rahat kulaklık, her parçanın ruhunu yakalar. Kulaklık başlığındaki yenilikçi dokunmatik kontroller, etkileyici bir dinleme deneyimi için müziğinize bağlanmanızı sağlar.

Ses Tutkusu

Ses ne kadar açık olursa olsun, orijinal kayda sadık kalan sesin tadını çıkarın. Güçlü 40 mm sürücü, alüminyum kaplamalı Sıvı Kristal Polimer (LCP) diyafram en güçlü ritimleri bile yüksek hassasiyetle yansıtır. 

En Yüksek Kalitede Bluetooth Akışı

Sony tarafından geliştirilen Bluetooth LDAC codec'i, müzik akışını yepyeni bir seviyeye çıkarır. CD kalitesinde ses için normal Bluetooth akışına göre üç kat daha yüksek bit hızını, 96 kHz örnekleme oranlarını ve daha verimli kodlamayı destekler.

Dokunmatik Sensör ile Müzik Parmaklarınızın Ucunda

Kulaklık başlıklarına dokunarak parçaları durdurun veya çalın, parmağınızı sola ve sağa kaydırarak önceki ve sonraki parçaya geçin, parmağınızla çizgi çizip durarak parça içinde arama yapın ya da parmağınızı yukarı ve aşağı kaydırarak ses seviyesini ayarlayın.

Sesi İçeride Tutun

Ergonomik 3D kulaklık yastıklı saran tasarım müziği içeride, gürültüyü dışarıda tutar. Sesin en küçük ayrıntılarını duymanız için akustikler kulaklarınıza geri yansıtılır.

Lüks Görünüm ve His

Pelüş, deri kulaklık yastıklarını mükemmel şekilde tamamlayan zarif metal kafa bandıyla bu ikonik kulaklığın görüntüsü, yaşattığı his kadar güzeldir.

Toplayın ve Gidin

Müziğinizi her yere götürün. Kızaklı metal kafa bandı ve döner, katlanır kulaklık başlıkları, kulaklığınızı bavula veya çantaya kolayca koyabilmenizi sağlar.

Müziğinize Güç Katın

Sürücünün içinde bulunan iki yüksek enerjili neodimyum mıknatıs, ses üretmek için titreşir. Bu mıknatıslar, yüksek kaliteli performans sunmak için gelişmiş empedansa sahiptir.

Özellikler

 • Kapasite: 100 mW (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanıldığında)
 • Sürücü Birimi: 40mm
 • Frekans Tepkisi (HZ): 4 Hz - 100.000 Hz (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanılırken)
 • Hassaslıklar (DB / MW): 98 dB/mW (1 kHz) (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanılırken)
 • Empedans (OHM): 24 Ω (1 kHz) (birlikte verilen kulaklık kablosu kullanılırken)
 • Ses Yüksekliği Kontrolü: Dokunmatik Sensör
 • Kablo Tipi: Tek taraflı (sökülebilir)
 • Kablo Uzunluğu: Yaklaşık 1.2 m
 • Kablo Girişi: Altın kaplamalı L-şekilli Stereo Mini
 • Şarj Süresi: Yaklaşık 4 Saat (Tam şarj)
 • Mikrofon Ünitesi: Elektret Kondansatörlü Mikrofon

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın