Asla Şarjsız Kalmayın

Hiçbir şey telefonunuzun veya tabletinizin şarjının bitmesinden daha sinir edici değildir. CP-V5, gittiğiniz her yerde cihazlarınızı hızlı şarj edebileceğiniz bir taşınabilir güç kaynağıdır.

Kolay Saklanır ve Taşınır

CP-V5, pil ömrünü uzatmanın en iyi yollarından birisi olmasının yanı sıra ince ve sadece 145 gr ağırlığında. Böylece çantanızda yer kaplamaz ve taşıması kolaydır.

Hızlı ve Kolay Şarj

Sony Hybrid Jel teknolojisi sayesinde telefonunuzu çok hızlı şarj eder. Sony CP-V5 tam dolu iken cihazınızı 2 defa tam şarj eder.

Özellikler

  • Giriş Kaynağı: DC 5V, 0.5A - 1.0A
  • Çıkış Kaynağı: DC 5V, 1.5A (Max)
  • Boyutlar: 70.4 x 128.1 x 9.4 mm
  • Ağırlık: 145 gr
  • Şarj Süresi : Yaklaşık 6 saat (AC) ve yaklaşık 11 saat (standart USB bağlantı noktasından)

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın