Akıllı Şarj Özelliği

Slink Swapp çift USB girişli lightning kablolu şarj cihazınızda bulunan akım koruma özelliği sayesinde tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Akıllı şarj özelliği sayesinde, şarj durumu en düşük olan akıllı telefonlarınıza daha fazla enerji göndererek daha hızlı şarj olmasını sağlar. 

MFI Lisanslı Ligtning Kablo

Şarj cihazınızın MFI lisanslı lightning kablosu sayesinde yanınızda başka kablo taşımanıza gerek kalmaz. Güvenle ve sorunsuz şekilde ev ve seyahatlerinizde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Özellikler

 • Güvenli şarj için devre koruması
 • Akıllı şarj özelliği
 • Kompakt ve Taşınabilir
 • Giriş Voltajı: 100 – 240V
 • Çıkış: 5V 3.4A
 • USB: 2.0 Konnektör
 • 1 metre MFI lisanslı Lightning kablo dahil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Lightning
 2. Sertifika Var
 3. USB Port Sayısı 2
Pil & Güç Yönetimi
 1. Şarj Gücü 5V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın