Ergonomik Tasarım

Slink araç şarj cihazınız ile aracınızla seyahat ederken akıllı telefonunuzu güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Araç şarj cihazınızda bulunan akım koruma özelliği sayesinde cihazlarınızı içiniz rahat şekilde şarj edebileceksiniz. Ergonomik yapısı ve şık görüntüsüyle her araçla uyumludur.

MFI Lisanslı Lightning Kablo

MFI lisanslı lightning kablonuz ile güvenle sorunsuz şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Güvenli şarj için devre koruması mevcuttur. Aracınızda kullanabilmeniz için tasarlanmış kompakt şarj aletinizdir.

Özellikler

 • Güç Kaynağı Tipi: Araç İçi
 • Giriş Gücü: 12V-24V
 • Çıkış Gücü: 5V-1A
 • USB Port Sayısı: 1 Adet
 • USB Port Girişi: USB
 • 1 Metre Lightning kablo dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Baskı Tipi Lightning
 2. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
 1. Sertifika Var
 2. USB Port Sayısı 1
Pil & Güç Yönetimi
 1. Şarj Gücü 5V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın