Şarjınız Hiç Bitmesin

Kablosuz şarj cihazınızın 8000 mAh kapasite sayesinde aygıtlarınızın şarjı hiç bitmesin. Kablosuz taşınabilir şarj cihazınızda kullanılmış olan kaliteli Lityum batarya sayesinde içiniz rahat olsun. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olan şarj cihazınız dayanıklı ve sağlam yapısı ile bir adım öndesiniz.

Kablosuz Özgürlük

Kablosuz şarj özelliğini destekleyen akıllı telefonlarınızı şarj aletinizin üst kısmına koyarak şarj edebilirsiniz. Kablosuz şarj özelliği bulunmayan telefonlarınızı ise kablolarınız üzerinden şarj cihazınıza bağlayıp şarj etme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. 

Aynı Anda Şarj İmkanı

Şarj cihazınız 2.1A'lik ve 1A'lik 2 adet USB çıkışa sahiptir. Bu çıkışlar sayesinde aynı anda 2 cihazınızı şarj etme olanağı sağlar. Yüksek koruma, yüksek kapasite ve sağlam lityum batarya ile şarj cihazınız sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

Şık Tasarım

Ergonomik  ve kullanışlı boyutları sayesinde size maksimum düzeyde kullanım kolaylığı sağlar.

Özellikler

 • Model: IP-G8W
 • Kapasite: 8000 mAh
 • Çıkış Voltaj: 5V/1A, 5V/2.1A
 • Kablosuz Çıkış Gücü: 5V/1A
 • Micro: 5V/2A
 • Led Gösterge: Kademeli Var
 • Boyutlar: 125x70x15 mm
 • Fener Özelliği: LED
 • Uyumluluk: Kablosuz şarjı detekleyen akıllı telefonlar (Kablosuz şarjı deteklemeyen akıllı telefonlarınızı kablo üzerinden şarj edebilirsiniz)

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Hızlı Şarj Özelliği Yok
 2. Kablo Yok
Hafıza
 1. Kapasite 8000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Micro USB
 2. USB Port Sayısı 2

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın