Işık ve  Ses Bir Arada

Sengled Pulse, size kolayca kontrol edilebilir, öncü ev ve eğlence deneyimi sunmak için JBL bluetooth hoparlör ile yüksek kaliteli ses ve ayarlanabilir LED ışık enerji verimliliğini birleştiren akıllı bir ampul sunuyor.

 

Standartları Siz Belirleyin

Herhangi bir standart ampul yuvasına takılabilen Pulse'u, iPhone ve iPad de dâhil olmak üzere hemen hemen herhangi bir bluetooth özellikli cihazla aydınlatma ve ses fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Hoparlör kablolarının, güç kablolarının, ya da bağımsız bir uzaktan kumandanın gürültü patırtı ve karışıklığı olmadan, ayarlanabilir aydınlatma ile kombine JBL zengin stereo ses deneyimi. Pulse zaten kendi aydınlatma armatürlerinin içerisinde kayboluyor, Pulse'un gerekli bağlantılarının hazır olduğuna eminseniz tek yapmanız gereken istediğiniz ışığın ve müziğin keyfini çıkartmak.

Kontrol Sizde

Ortamın havasına göre ışık ve müzik özelleştirme imkânını tek parmağınızın önüne getiren Pulse, müzik dinlerken algısal iOS ve Android uygulaması ile de sorunsuz ışık ve ses kontrolü sunar.

Özellikler

  • LED Gücü: 8W
  • Işık gücü: 600 Lumen
  • Işık rangi: 2700K
  • Enerji tüketimi: 13W ortalama (30W maksimum- Işık ve hoparlör)
  • Bluetooth: v2.1 + EDR (Sınıf2)
  • Master Cihaz: Satellite cihazları kendisine bağlayarak stereo veya multiroom olarak müzik çalmanızı sağlar
  • Satellite Cihaz: Master cihaz kapsama alanı içerisinde olduğu takdirde aynı müziği senkronize bir şekilde oynatmayı sağlar
  • Apple App Store ve Google Play Storedan Sengled Pulse uygulamasını indirebilirsiniz

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın