Elektrik Kesilir O Yanar

Akıllı algılayıcısı sayesinde, düğmeden kapanma ile elektrik kesintisi arasındaki farkı algılar, elektrikler kesilince acil durum lambası olarak devreye girer. Takılı oduğu duy üzerinden şarj olur ve yaklaşık 3.5 saat yanabilir.

Paketten Çıkartın ve Duya Takın

Sengled Everbright herhangi bir standard duya uyar, ilk taktığınızda şarj olmaya başlar, tam dolduktan sonra elektrik kesintisi olduğunda yaklaşık 3.5 saat devrede kalır. Tekrar şarj olması için lambanın açık kalması gerekir.

Özellikler

  • Voltaj: 2220-240V, 50Hz
  • Güç: 9W
  • Çalışma sıcaklığı: -20C +40C
  • Renk sıcaklığı: 3000K
  • Batarya: 900 mAh / Li-ion

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın