Kolay Kullanım

Özel tasarımı ve konumunuza göre ayarlanabilen yapısı sayesinde trafikte güvenli bir şekilde telefonunuzu kullanmanıza yardımcı olur.

Mükemmel Uyum

Özel tasarımı sayesinde tabletinizde cep telefonunuza kadar tüm cihazlarınızla uyumludur.

Güçlü Vakum

Güçlü vakum etkisi sayesinde her türlü yol şartlarında telefonunuzu güvenle kullanmanızı sağlar ve 360 derece dönen başlık farklı konumlarda cihazınızı kullanmanıza imkan verir.

Özellikler

  • Tabletten telefona birçok cihazla uyumludur
  • Güçlü vakum etkisi sayesinde birçok yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz
  • Manyetik tutacakları %100 güvenlidir
  • 360 derece dönen başlığı ve gövde yapısı sayesinde cihazını birçok farlı şekilde kullanmanıza olanak sağlar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın