Hafif ve Kompakt Yapı

SBS 10000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı ile cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi şarj edebilmeniz için tasarlanmıştır. Şarj aletinizin kompakt tasarımı sayesinde istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Cihazınızın 4 LED ışığı sayesinde ne kadar pil şarjı kaldığını her zaman kontrol edin ve ihtiyacınız olduğunda telefonuz ya da tabletinizi şarj edin. 

 

Güvenli ve Hızlı Şarj

Akıllı şarj ve koruma özelliğiyle tüm telefonlarınızı güvenle şarj edebilmenizi sağlar. Ayrıca otomatik olarak cihazınızın şarj yüzdesine göre 2 farklı cihazı şarj ettiğinizde düşük olan bataryayı diğer takılan cihaza göre daha hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmektedir. Bu şekilde, ihtiyacınız olduğunda telefonuz ya da tabletinizden ayrılmayacaksınız. Şarj cihazınız ayrıca, 2.1 A çıkışı (cihazınızı hızlı şarj ederken otomatik olarak algılayan akıllı şarj yeridir) ve 1.0 A akıllı telefonunuzu şarj etmenizi sağlar.

Özellikler

  • 10000 mAh kapasite
  • 2 USB portu
  • Giriş: 1A
  •  Çıkış: USB1; 1A/USB2; 2.1A

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın