Eşyalarınızı Unutmaya Son Verin

SBS Taggy, Go Tracker uygulamasıyla çalışan bir anahtarlıktır. Kullanışlı anahtarlığınız, yolculuk yapılacak bir treni beklerken ve ayrıca arabanızı bir otoparkta bulmanıza yardımcı olurken bavulunuza taktığınızda geride bırakmamanızı hatırlatacaktır. Go Tracker uygulamasına bağlandığında Taggy, herhangi bir nesnenin coğrafi konumunu kaydetmenize izin verir ve uygulamanın harita aracıyla görüntülemenizi sağlar.

 

Fonksiyonel Kullanım

Anti loss cihazınızın dört farklı fonksiyonu vardır; bir nesneyi kaybetmek üzereyken sizi uyaran bir kayıp önleme işlevi bulunur. Park edilmiş bir otomobilin yerini kaydetmek için park etme işlevi görür. Bir yakınlık fonksiyonu, kayıtlı bir nesneyi (bagajınız gibi) unutmamak için sizi uyarır. Coğrafik konumları bir haritada saklar.

 

Go Tracker Uygyulaması

Ancak hepsi bu kadar da değil: Araç anahtarlarınızı masanızın çekmecelerinden birinde sakladıysanız bulamıyorsanız, uygulamayı açın ve yüksek ses tonuyla saniye içinde kayıp nesneyi bulmanıza yardımcı olacak Taggy zilini açın.Taggy, Apple AppStore'da ve Google Play'de bulunan ücretsiz Go Tracker uygulamasıyla çalışır.

Özellikler

  • Bluetooth: v 4.0
  • Pil: 1xCR2016 (dahil)
  • Aralık: 10 metre
  • iPhone iOS 9 ve üstü, Android 4.3 ve üzeri sürümler ile uyumludur.
  • Apple App Store ve Google Play Storedan GO Tracker uygulamasını indirebilirsiniz.
  • SBS Taggy bluetooth takip cihazı kullanım klavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın