Yenilikçi ve Muhteşem Tasarım

Gürültü azaltma sistemi ile mükemmel ses kalitesine sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilen kafa bandı, açma-kapama ve ses tuşları ile kolay kullanım sağlar.

Katlanabilme Özelliği

Dayanıklı bir yapıya sahip olan rahat katlanabilme özelliği ile kulaklığınızı her yere dilediğiniz şekilde götürebilirsiniz. 

Özellikler

  • Konnektör: 3.5 mm
  • Tuşlar: Açma-Kapama
  • Frekans: 18 -24000 Hz
  • Çıkış Gücü : 10 mW
  • Stereo

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın