Kolay Kullanım

Güçlü materyallerden üretilen kulaklığınız ile müziklerinizi rahatça dinleyebilrsiniz. Kulaklıklarınızdan daha gerçek ve güçlü ses alıp müzüiklerinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Telefon Görüşmeleri Yapabilme

Studio Mix kulaklıklarınız ile müzik dinleme, video izleme ve telefon görüşmelerini kolayca yapabilir yüksek ses kalitesi ile kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Konektör: 3.5 mm Jack
  • Düğmeler: Aramayı cevapla/bitir
  • Hoparlör Frekans Yanıtı: 20-20000 Hz
  • Kablo Uzunluğu: 1.2 m

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın