Rahat Kullanım

SBS kulaklığınızın ayarlanabilir baş bandı kulaklıklarınızı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlar. Kulaklığınız üzerinden cep telefonunuzdan bir telefon görüşmesi yaparsanız, cevapla düğmesine basmanız yeterlidir. Bir taraftaki entegre mikrofon ile özgürce konuşmanızı sağlar. Bluetooth üzerinden müziklerinizi rahatça dinleyebilirsiniz.

Metalik Kaplama

Bu kulaklıkların metalik kaplaması, bunları sadece bir moda aksesuarından daha fazlasını yapmak için tasarlanmıştır.

Özellikler

  • Bluetooth: v3.0
  • Arama Süresi: 4 saate kadar
  • Bekleme Süresi: 110 saate kadar
  • Cevaplama/Bekletme (Kulaklığın açma ve kapatma tuşu aynı zamanda gelen aramayı cevaplama/bekletme işlevi görmektedir)
  • Şarj kablosu dahildir
  • Ağırlık: 16.4 gr

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın