Modern Tasarım

En sevdiğiniz müzikleri, yüksek ve doğal ses kalitesiyle spor yaparken daha rahat dinlemeniz ve kablo karışıklığı yaşamamanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Kolay Kullanım

Bluetooth bağlantısı olan cihazlara kolay bağlanabilir ve entegre edilmiş açma - kapama tuşu ile güvenli ve konforlu şekilde telefon çağrılarına cevap verebilirsiniz. Kulak arkasına takılan esnek yapısı ile koşu yaparken düşmez. Taşıma kılıfı ile rahat şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Özellikler

  • Çok yoğun spor yapanlar için kaliteli ve özel materyallerden üretilmiştir
  • Telefon görüşmeleri için açma/kapama tuşu ve ayrı mikrofonu bulunur
  • Tere karşı dayanıklıdır
  • Bluetooth Sürümü: V4.1
  • Taşıma kılıfı
  • Stereo

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın