Benzersiz ve Sportif Tasarım 

Spor yaraken de rahatlıkla müzik dinlemeniz için, kafa bandı içine entergre edilmiş mikrofonlu kulaklık. Benzersiz ve üstün ses kalitesi ile dış ortamlarda spor yapmayı sevenler ve kablo karmaşısı yaşamak istemeyenler için özel olarak tasarlanmıştır. 

 

Kolay Kullanım

Kablosuz bağlanabilme özelliği olan tüm cihazlarla, spor yaparken müzik dinleyebilir, entegre edilmiş açma-kapama tuşu ile güvenli ve konforlu şekilde telefon çağrılarına cevap verebilirsiniz.

Özellikler

  • Çok yoğun spor yapanlar için kaliteli ve özel materyallerden üretilmiştir
  • Konuşma süresi: 4 saate kadar
  • Bekleme süresi: 80 saate kadar
  • Telefon görüşmeleri için açma-kapama, ses kontrol tuşları ve ayrı mikrofonu bulunur
  • Kafa bandını yıkamadan önce, içinden kulaklığı ve elektronik parçaları çıkarmayı lütfen unutmayınız
  • Stereo

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın