Akşam Sporlarınızı Güvenlenle Yapın

SBS ayakkabı güvenlik ışığınızla akşam açık alanda yapmış olduğunuz sporlarda güvenliğinizi arttırmak adına tasarlanmıştır.

 

Güvenli Koşular ve Yürüyüşler

Güvenlik ışığınız ile akşam koşularınızı ya da yürüyüşlerinizi güvenli bir şekilde yapın. Böylece yoldaki sürücüler sizi görürler ve tatsız kazaların önüne geçmiş olursunuz. İki farklı aydınlatma türüne sahip olan güvenlik ışığınız; sabit yanan ve yanıp sönen ışıkla birlikte 100 saate kadar kullanım süresini sizlere sunuyor.

Özellikler

  • Yanıp sönen ışık modu 100 saate kadar
  • Sabit ışık modu 70 saate kadar
  • Akşam yapılan spor aktiviteleri için

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın