Kompakt Tasarım

SBS'den yeni seyahat şarj cihazı ile akıllı telefonunuzu daha hızlı şarj edin. Entegre evrensel USB soketi ile akıllı telefonunuzun veri kablosunu güvenli bir şekilde şarj edebilmenizi sağlar. Şarj cihazı, göze hoş gelen siyah plastikten imal edilmiştir. Son derece küçük boyutta olması, çantanızda veya bavulunda taşımak için ideal bir şarj cihazı olmasını sağlar.

Güvenli Şarj

SBS araç şarj cihazında bulunan akım koruma özelliğine sahip seyahat şarj cihazınız sayesinde tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Intelligent Charge (akıllı şarj) özelliği sayesinde şarj durumu en düşük olan telefona daha fazla enerji göndererek daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Özellikler

  • Besleme Gerilimi: 90/240V
  • Şarj Akımı: 1000 mA
  • USB: 2.0 konnektör
  • LED ışıklı
  • Akıllı şarj özelliği

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Yok
Bağlantı Arayüzleri
  1. USB Port Sayısı 1

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın