Kompakt Tasarım

SBS'den yeni seyahat şarj cihazı ile akıllı telefonunuzu daha hızlı şarj edin. 2 adet evrensel USB yuvası sayesinde veri kablosu ile aynı anda 2 cihazı şarj etmenizi sağlar. Şarj cihazı, göze hoş gelen beyaz plastikten imal edilmiştir. Son derece küçük boyutlu olduğundan her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Güvenli Şarj

SBS seyahat şarj cihazında bulunan akım koruma özelliği sayesinde tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj cihazınız, akıllı telefonunuzun şarj olmamasını sağlayarak seyahatleriniz de her zaman elinizin altında olmasını sağlayan mükemmel bir aksesuardır. Intelligent Charge (akıllı şarj) özelliği sayesinde şarj durumu en düşük olan telefona daha fazla enerji göndererek daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Özellikler

  • Besleme Gerilimi: 90 / 240V
  • Şarj Akımı: 2100 mAh
  • 2x USB 2.0 konektör dişi

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

SBS Ürünlerinde İndirim Fırsatı Kampanyası

SBS Ürünlerinde İndirim Fırsatı Kampanyası


İtalyan şıklığını yansıtan SBS ürünlerinde %50'ye varan indirim fırsatını kaçırmayın.

İncele

Sayfayı kaydırın