Streo Spor Kulaklığı

SBS kulaklık spor yapanlar için özel olarak üretilmiştir. Kulağı saran yapısıyla sporunuzu rahatca yapabilirsiniz. Terlemeye karşı dayanıklı olup, içinde bulunan güçlü materyaller sayesinde en iyi ses kalitesini sizlere verir.

Şık Tasarım

Telefon görüşmelerinzi için bir cevap düğmesi ve mikrofonu var. Güzel ve şık tasarımıyla SBS marka kulaklığın ayrıcalığını sizlerde yaşayabilirsiniz.

Özellikler

  • Suya dayanıklı yapı
  • Cevap düğmesi
  • Mikrofon
  • Jak girişi 3.5 mm
  • Şık taşıma çantası

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın