Düz Kablo Tasarımı

Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bir flat kablosuyla şarj etmek tamamen farklı, düz kablo yapısıyla kablonuzun dolaşma ihtimalini ortadan kaldırmış olursunuz. 

 

Şarj ve Senkronizasyon

1.5 metre uzunluğunda olan kablonuz ile yalnızca cihazınızı şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda verileri, müzik ve resimleri senkronize eder ve aktarmanızı sağlar.

Özellikler

  • Veri, fotoğraf ve video aktarımı
  • Micro USB girişli tüm cihazları şarj edebilme özelliği
  • Kablo uzunluğu 1.5 metre
  • Flat (düz) kablo tasarımı

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın