Güvenli Sürüş

SBS araç içi telefon tutucunuz cihazınızı standart bir havalandırma deliğine bağlayan evrensel bir telefon tutucudur. Telefon tutucunuz sayesinde gözlerinizi yoldan ayırmadan güvenli bir şekilde sürüş yapabilirsiniz. Telefonunuzun görüş içinde kalmasını sağlar ve uygulamalarınıza güvenle danışmanızı kolaylaştırır.

 

Kolay Kullanım

Kuvvetli mıknatıs ve pakete dahil olan iki metal plaka sayesinde (bir yuvarlak ve bir dikdörtgen), telefonunuzun düşmes riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Özellikler

  • Çap: 30 mm
  • Manyetik kuplaj
  • Metalik kaplama
  • Yuvarlak ve dikdörtgen metal plakalar dahildir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Telefon Tutuş Türü Mıknatıslı

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın