Modaya Uygun Zarif ve Şık Takılar

SBS Ladies Micro USB kablonuz ile akıllı telefonunuzu bir dokunuşla şarj edin, veri aktarın ve senkronize edin. Kablonuzun üzeri eğlenceli ve zarif bir tarz kazandıran güzel takılar ile süslenmiştir. Örgülü deri etkisi, günlük kullanım için modaya uygun bir bilezik gibi görünmesini sağlar.

Pratik ve Faydalı

SBS Ladies Micro USB kablo, her türlü ihtiyacı karşılamak için ideal bir aksesuardır. Kablo, cihazınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi ve gerekirse resim, video ve müzik aktarmanızı sağlar. Duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Çantanızda saklayın, kullanım kolaylığı ve pratikliği sizi şaşırtacaktır.

Özellik

  • Veri senkronizasyonu ve aktarımı
  • Kablo üzerinde şık takı süslemeleri
  • Micro USB 2.0
  • Kablo uzunluğu 40 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın