Kadınlık İle Pratikliği Birleştirin

Ladies Aynalı Micro USB kablo, şarj ve veri aktarımı için kullanışlı aynı zamanda kadınlık ile pratikliği birleştirir. Ladies, aynalı micro kablo dışında kullanışlı bir ayna ile donatılmıştır. Küçük günlük işleriniz sırasında bile her zaman mükemmel görünmenin ne kadar kolay olduğunu gösterir.

Makyajınız Tüm Gün Canlı Kalsın

Kablo geri sarma sistemi ile kablonuzda oluşabilecek düğüm ve karışıklık önlenecektir. Kablo kırışıklık önleme koruması sayesinde, bu kablonun bütünlüğünü riske atmadan en küçük alanlarda bile kullanabilirsiniz. Küçük aynası sayesinde makyajınız tüm gün canlı kalacaktır.

Özellikler

  • Veri, fotoğraf ve video aktarımı
  • Micro USB girişli tüm cihazları şarj edebilme özelliği
  • 1 metre kablo uzunluğu
  • TPU kablo kapağı
  • Karışmayan kaplama

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın