Koşmak Hiç Bu Kadar Güvenli Olmamıştı

SBS, sizin için koşucu güvenlik ışığını özel olarak tasarladı. Dört farklı aydınlatma seçeneği ile artık gece koşmak çok daha güvenli. Ayrıca dağcılık veya tırmanma sporları ile de uğraşıyorsanız çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünü diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği ise, kafanızda yokmuş gibi hissedeceğiniz hafiflikte olması ve rahat kullanılabilmesidir.

Özellikler

  • SOS Modu
  • LED Işık
  • Dört farklı aydınlatma seçeneği
  • Suya karşı dayanıklıdır

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın