Oyunlarınızı Keyifli Şekilde Oynayın

Akıllı telefonunuzda oyun oynarken joystick kullanımından vazgeçmeniz gerekmez. Oyun kumandanız şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir ve kablosuz teknolojisi sayesinde Android akıllı telefonlara, iPhone'lara ve PC'lere bağlanabilir.

Kolay Kullanım

Ayrıca istediğiniz yerde oynamak için özgürlük verecek pratik bir destek ile donatılmıştır. Zaman geçirmek için oyunlarınızı daha keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz.

Özellikler

  • Micro USB şarj kablosu dahildir
  • iOS, Android ve PC'lerle uyumludur
  • 6 inç’e kadar olan akıllı telefonlar için entegre destek
  • Kablosuz denetleyici
  • Mesafe 10 metreye kadar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

23 Nisan'a Özel Fırsatlar

23 Nisan'a Özel Fırsatlar


23 Nisan'a özel indirim fırsatlarını kaçırmayın!

İncele

Sayfayı kaydırın