İnce ve Şık Tasarım

Aksesuar ve modanın mükemmel bileşimi olan SBS iPhone 6/6s İnce Sert Kılıfınız çok kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. İnce yapısı, cihazınızla mükemmel bir uyum sağlar.

Tam Koruma

Kılıfınız darbelere ve düşmelere karşı cihazınıza tam koruma sağlarken iPhone’unuzun sahip olduğu şık ve mükemmel tasarımı saklamadan gösterir.

Özellikler

  • Yüksek kaliteli materyalden üretilmiştir
  • Takılıp çıkartılması kolaydır
  • Cihazınızın inceliğini bozmaz
  • Taşırken rahatsızlık vermez
  • Cihazınızı darbelerden korur
  • iPhone 6/6S ile uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Koruyucu Aksesuarlarda Ramazan Ayına Özel %75'e Varan İndirimler

Koruyucu Aksesuarlarda Ramazan Ayına Özel %75'e Varan İndirimler


Koruyucu Aksesuarlarda Ramazan Ayına Özel %75'e Varan İndirimleri Kaçırmayın!

İncele

Sayfayı kaydırın