Çok Yönlü Tasarım

SBS çok yönlü telefon halkası akıllı telefonların arkasına yapışarak kullanıcıların mükemmel selfie fotoğraf çekmelerini sağlar. Halkanın 360 derece döndürülebilir ve bir elinizle akıllı telefonu kullanmanızı sağlar. Stand fonksiyonu sayesinde videolarınızı rahatlıkla izlemenize imkan verir.

Kolay Uygulama

Bir yüzün yapışkan yüzeyi sayesinde halkanızın telefonunuzun arkasına yapıştığından emin olmanızı sağlar. Telefon halkanızı parmağınızla tutmadığınız anlarda telefonunuzu desteklemek için bunu pratik bir ayak olarak da kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Yapışkan halka
  • Dönebilir 360 derece
  • Stand fonksiyonu
  • Tüm akıllı telefonlarla uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın