Kompakt Tasarım

SBS'den yeni seyahat şarj cihazı ile akıllı telefonunuzu daha hızlı şarj edin. 2 adet evrensel USB yuvası sayesinde veri kablonuzu aynı anda 2 cihazı şarj etmek için bağlamanız yeterlidir. Şarj cihazı, göze hoş gelen siyah plastikten imal edilmiştir. Son derece küçük boyutlu olduğundan, istediğiniz her yere rahat şekilde götürebilirsiniz.

Güvenli Şarj

SBS araç şarj cihazında bulunan akım koruma özelliğine sahip seyahat şarj cihazınız sayesinde tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Intelligent Charge (akıllı şarj) özelliği sayesinde şarj durumu en düşük olan telefona daha fazla enerji göndererek daha hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.

Özellikler

  • Besleme Gerilimi: 90 / 240V
  • Şarj Akımı: 2100 mA
  • Çift USB
  • Akım koruma

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın