Müzikleriniz Her Zaman Yanınızda

En sevdiğiniz müziğinizi nerede olursanız olun arkadaşlarınızla beraber dinlemenizi sağlar. SBS bluetooth hoparlörünüz kablosuz teknolojiyle akıllı telefonunuza bağlanabilen kompakt bir hoparlördür.

 

Kolay Kullanım

Bluetooth hoparlörünüz bir Micro USB bağlantı noktası ve 3.5 mm'lik bir jack konektörüyle donatılmıştır. Güzel ve şık tasarımıyla kolay taşınabilir olmasıyla istediğiniz her yere götürebilirsiniz ve müziklerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Özellikler

  • Pil: 300 mAh (dahil)
  • Bağlantı yarıçapı: 10 m
  • 3.5 mm kablo jakı dahildir
  • Şarj kablosu dahildir
  • Boyutlar: 83 x 68 x 32 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Kablosuz
Diğer Özellikler
  1. Suya ve Toza Karşı Dayanıklılık Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın