Hareket Edin ve Takip Edin

SBS Beat Swim Akıllı Saat su sporları için dizayn edilmiştir. Özel algoritması sayesinde yüzme aktivitelerinizi takip ve kayıt edebilirsiniz. Sahip olduğu özel algoritma sayesinde su içinde yaptığınız aktiviteleri de takip edip, kaydedebilirsiniz. 30 metreye kadar suya dayanıklıdır.

SBS Go Life Uygulaması

SBS Beat Swim Akıllı Saat rahat ve sportif bir saat olarak günlük hayatınız için vazgeçilmez bir aksesuar. GoLife uygulaması ile iOS ve Android uyumlu cihazlarda kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • iOS ve Android uyumlu
  • Bluetooth V4.0
  • Su altında kullanım: 30 metreye kadar

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın