Şık Tasarım

SBS Apple Lightning Data ve Şarj Kablosu çok kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve Apple iPhone ile mükemmel uyum sağlar.

 

Kablo Karmaşasına Son

Örgü tasarımı ile kablo karışması derdine son verin. Çelik örme yüzeyi sayesinde kopmalara ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Apple lisansı (MFI) ile telefonunuzu zarar görmeden güvenle şarj edebilirsiniz.

Şarj ve Senkronizasyon

Apple lisanslı SBS data kablosunu kullanarak Lightning bağlantı noktasına sahip Apple cihazlarınızı Mac ya da PC'niz üzerinden şarj ve senkronize edebilirsiniz.

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Apple Lightning girişli tüm mobil cihazları ve tabletleri ile uyumludur
  • Araç şarj adaptörüne veya cihaz şarjına bağlanabilir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın