Üstün Koruma

Yarı sert materyallerden üretilmiş SBS kılıfınız sayesinde telefonunuzu kullanırken artık endişe etmenize gerek yok. Telefonunuzu tamamen kaplayan çift katmanı ve özel ekran koruyucusu sayesinde cihazınızı darbelere ve çizilmelere karşı tamamen korur.

 

Suya Karşı Dayanıklı

Kılıfınızın çift katmanı ve özel ekran koruyucusu sayesinde cihazınızı su dökülmelerine ve sıçramalarına karşı tamamen korur. Kılıfınız IPX4 sertifikasına sahiptir.

Özellikler

  • Yüksek kaliteli materyalden üretilmiştir
  • Suya karşı dayanıklıdır, IPX4 sertifikası vardır
  • Takılıp çıkartılması kolaydır
  • Cihazınızın inceliğini bozmaz
  • Taşırken rahatsızlık vermez
  • Cihazınızı darbelerden korur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın