Yiyeceklerinizin Ağırlığını ve Diyetinizi Takip Edin

SBS dijital mutfak tartısı, yalnızca yiyeceklerinizin ağırlığını ölçen akıllı bir teraziden öte kalori alımınızı ve diyetinizin içerdiği karbonhidrat, protein ve yağ miktarını ölçer. SBS dijital mutfak tartısı, SBS tarafından geliştirilen Go Life uygulamasını Apple'ın iOS cihazları için App Store'da ve Android cihazlar için Google Playden indirebilirsiniz. Ücretsiz Go Life uygulamasıyla birlikte akıllı tartınızı kullanmaya başlayın.

 

GO Life Uygulaması

SBS tarafından geliştirilen uygulamayı kullanmak son derece kolaydır Go Life uygulamasını indirdikten sonra, yalnızca dijital tartınız açarak uygulamayı tartınız ile bağlamak için talimatları takip etmeniz yeterlidir. Ardından kontrol ekranını açmanız gerekir. Şimdi en sevdiğiniz yiyeceklerin besin içeriğini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumlu Ağırlık: 3gr-5kg arası
  • Uygulama: Go Life uygulaması iOS'un 8.0 sürümü ve sonraki sürümleri ile uyumlu, Android’in 4.3 sürümünde ve sonraki sürümleri ile uyumludur
  • Ağırlıklar için entegre dijital ekran
  • Kalori, karbonhidratlar (şekerler dahil), proteinler, yağlar ölçümü

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın