Ultra Kompakt Tasarım

Olağanüstü küçük, düşük profilli 32 GB SanDisk Ultra Fit Yüksek Hızlı USB 3.0 Flash Bellek küçük boyutuna rağmen inanılmaz hızlıdır. Akıllı tasarımı sayesinde dizüstü bilgisayarlara, tabletlere, TV'lere, araç ses sistemlerine ve daha da küçük yerlere kolaylıkla takabilirsiniz. Takılma ya da kırma endişesi duymadan taktığınız yerde bırakıp ekstra depolama için kullanabilirsiniz.

10 Kata Kadar Daha Hızlı Veri Aktarımı

Cihazlar arasında dosya taşımak amacıyla kullanmak istiyorsanız USB 3.0 hızı sayesinde standart USB 2.0 belleklere kıyasla 10 kata varan yazma hızına ulaşabilir ve uzun metrajlı bir filmi 40 saniyede aktarabilirsiniz. Yüklü dosyaları saklamaya hazır 32 GB'lik geniş bir depolama alanına sahiptir.

Verilerinizi Güvenle Saklayın

Birlikte sunulan SanDisk SecureAccess yazılımı gizli dosyalarınız için şifre koruması ve 128-bit şifrelemesi sunar böylece dosyalarınızı taşırken güvende olduklarından emin olabilirsiniz.

Özellikler

 • Standart USB 2.0 sürücülerden 10 kata kadar daha hızlı yazın
 • 130 MB/saniyeye varan okuma hızı
 • Oldukça kompakt yüksek hızlı USB 3.0 depolama
 • Dizüstü bilgisayarlar, TV'ler, oyun konsolları, araç içi ses sistemleri ve daha fazlası için ideal
 • Birlikte sunulan SanDisk SecureAccess™ yazılımı ile gizli dosyalarınız gizli kalsın
 • Boyutlar: 19.1 x 15.9 x 8.8 mm
 • Çalışma sıcaklığı: 0ºC - 45ºC
 • Saklama sıcaklığı: -10ºC - 70ºC
 • USB 3.0 (USB 2.0 ile geriye dönük uyumlu).
 • SanDisk SecureAccess yazılımı: Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, ve Mac OS X v10.6+

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın