Android Cihazlarınızda Yer Açın

SanDisk, telefonunuzdaki içerikleri bilgisayarınıza aktarmanızı kolaylaştırır. Bir ucunda Micro USB konektörü, diğerinde USB 3.0 konektörü bulunan sürücü, içeriği cihazlarınız arasında; Android akıllı telefonunuz veya tabletinizden, dizüstü, PC veya Mac bilgisayarınıza kolayca taşımanızı sağlar. USB 3.0 konektörü yüksek performanslıdır ve USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak uyumludur. Android için Sandisk Memory Zone uygulaması (Google Play'de mevcuttur) cihazınızın belleğini ve içeriklerinizi yönetmenize yardımcı olur.

 

OTG Etkin Android Cihazlarla Uyumlu

SanDisk flash belleğiniz, OTG (On-The-Go) USB desteğine sahip Android akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur.

İçerikleri Bilgisayarınız ve Android Cihazlar Arasında Kolayca Taşıyın

SanDisk flash belleğiniz, Android cihazlar ve masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar arasında dosyaları taşımanızı ve paylaşmanızı sağlar.

 

Dual Micro USB ve USB 3.0 Konnektör

Zarif, geri çekilebilen tasarım hem Micro USB hem de USB 3.0 konektörlerde mevcuttur. USB 3.0 konektörü yüksek performanslıdır ve USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak uyumludur.

150 Megabite Kadar Dosya Aktarımı

Yüksek hızlı USB 3.0, uzun metraj bir filmi standart USB 2.0 sürücüden daha hızlı bir şekilde, 150 MB/sn.ye kadar, aktarmanızı sağlar.

 

Kolay Dosya Yönetimi İçin Sandisk Memory Zone Uygulaması

Google Play mağazasında yer alan SanDisk Memory Zone uygulaması telefonunuzun belleğindeki tüm dosyaları tek bir yerden görüntülemenizi, onlara erişmenizi ve yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, cihazınızdaki dosyaları, cihazınızda yer açmak için otomatik olarak sürücünüze aktarabilir.

Özellikler

  • Arabirim: Micro USB ve USB 3.0 konektörleri
  • Çalışma Isısı: 0°C - 35°C
  • Depolama Isısı: -10°C ile 70°C arası
  • Boyutlar: 30.20 x 25.47 x 11.76 mm
  • Ağırlık: 5.2 gr
  • PC/Mac Bilgisayar Uyumluluğu: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X v10.6 ve üzeri
  • Mobil Cihaz Uyumluluğu: OTG etkin bir akıllı telefon veya tablete bağlanıldığında otomatik olarak algılanır. On-The-Go (OTG) ile uyumlu, Android akıllı telefon veya tablet gereklidir. Uyumlu cihazların listesi için tıklayınız.
  • Kapasite: 64 GB
  • Okuma Hızı: 150 MB/S kadar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın