Hızlıca Alan Açın

iXpand Flash Sürücü ile iPhone veya iPad'inizde alan açın. Yalnızca Lightning konektörü takarak fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları kolayca cihazınızdan alıp sürücüye taşıyabilirsiniz. Dosyaları buradan bir Mac bilgisayara veya kişisel bilgisayara aktarabilir ya da sürücüde saklayabilirsiniz.

Otomatik Fotoğraf Yedekleme

iXpand mobil uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulonuzu otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manuel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder.

Videolarınızı Hareket Halindeyken İzleyin

iXpand Flash Sürücü popüler video formatlarını (.WMV, .AVI, .MKV, .MP4, .MOV) destekler, böylece videoları doğrudan sürücüde saklayabilir ve doğrudan sürücüden izleyebilirsiniz, bu da bu sürücüyü harika bir arkadaş yapar.

Çoğu Durumda Kullanılabilir

iXpand Flash Sürücü, kılıfınızı çıkarmak zorunda kalmadan doğrudan iPhone'unuza veya iPad'inize takmak için esnek bir konnektörle tasarlanmıştır.

USB 3.0 Yüksek Hızlı Aktarım İşlemleri

Sürücüyü bilgisayarınızın USB 3.0 bağlantı noktasına taktığınızda, dosyaları bir flash sürücüye aktarabilirsiniz.

iXpand Mobil Uygulaması

App Store'dan edinebileceğiniz iXpand Sürücü uygulaması fotoğraflarınız ile videolarınızı yönetmeyi kolaylaştırır ve aynı zamanda popüler video formatlarını doğrudan sürücüden izlemenize olanak tanır.

Özellikler

  • Boyutlar: 13 x 17 x 59 mm
  • Ağırlık: 5.4 gr
  • Kapasite: 64GB
  • Çalışma ısısı: 0-35°C'de işlevseldir
  • Desteklenen Video Formatları:  wmv, avi, mkv, mp4 ve mov
  • Arabirim: Lightning ve USB 3.0 konektörler
  • Uyumluluk: Windows Vista , Windows 7, Windows 8, Windows 10, Chrome OS, Mac OS X v10.8 ve üzeri

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın