Kolay Erişim

Samsung Araç Navigasyon Yuvası, otomobilinizdeyken 4" ve 5.5" ekran boyutuyla Samsung mobil cihazlarınıza kolay erişmenizi sağlar. Özel olarak uygun hale getirilmiş kızak uzun sürüşlerde cihazı güvenli şekilde tutar.

Ayarlanabilir Başlık

Sadece ön cama veya ön panele takın ve mükemmel görüntüleme için çok açılı boynu ayarlayın. GPS kapasitesi navigasyon uygulamalarıyla optimize edilmiştir. 

İki Montaj Seçeneği

Tam olarak ayarlanabilir, çok açılı boynu kullanarak Samsung akıllı telefonunuzu ön panel veya ön cama monte edin. Hoparlör kızağı, GPS navigasyon, S Voice gibi ses etkinleştirmeli Android uygulamalarla kullanım.

Özellikler

  • Vantuz ile cama veya gövdeye monte edilerek kullanılabilir
  • Birinci kalite plastikten üretilmiştir
  • Kaliteli tutucusu ile sarsıntılara karşı tam emniyet sağlar
  • Ayarlanabilir başlığı sayesinde 4.0" ve 5.5" arası tüm cihazlarlar ile uyumludur*
*Diğer cihazlar ile kullanıldığında tuş basma veya şarj etme ile ilgili problemler oluşabilir.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın