Her Yerde Sizinle

Güçlü pili ve yapısıyla istediğiniz heryere götürebilirsiniz. Hareket halindeyken bile cihazınızı bağlayıp şarj edebilirsiniz.

Evrensel Şarj

USB üzerinden şarj olan birçok cihazını şarj edebilirsiniz. Hızlı şarj etme özelliği Samsung Galaxy S6 ve üzeri cihazlar ile uyumludur.

Metal Tasarım

Taşınabilirliği artırmak ve ağırlığını en aza indirmek için düzgün, eğri metal bir tasarıma sahiptir.

Özellikler

  • Batarya Kapasite: 5100 mAh
  • Hızlı şarj özelliği (Galaxy S6 ve üzeri ile uyumludur)
  • Kablo Uzunluğu: 0.2 m
  • Boyutları: 52.8 x 75.4 x 23 mm
  • Ağırlık: 157 gr
  • Orjinal Samsung ürünüdür

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın