Sade Tasarım

Dikkat çekmeyen sade tasarımıyla telefonunuzu korumak için üretilmiş olan bu kılıf dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanım imkanı sağlar.

 

Tam Oturan Dayanıklı Yapı

Kılıf Samsung S7 için özel olarak tasarlanmış olup telefona tam olarak oturur. Sert, dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Telefonunuzu çizilmelere ve hafif darbelere karşı korur.

Tam Erişim

Kılıf ihtiyacınız olan bağlantı noktaları, kontrol tuşları ve kamera yuvası açıkta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple ne fotoğraf çekerken, ne şarj ederken ne de müzik dinlerken kılıfı çıkarmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Sert bir kılıftır
  • Saydamdır
  • Cihaz ile tam uyumludur
  • Orjinal Samsung ürünüdür

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın