Özel Tasarım

LED ışıklar, size bildirimler gibi önemli bilgiler sunmak için yanar. Kapağın üzerinde parmağınızı kaydırarak alarmları kapatabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz. Kişilerinize atadığınız özel simgelerle kimin aradığını da görebilirsiniz.

 

Rahat Kullanım

Telefonu kılıfından çıkarmadan bütün tuşları kullanabilmenize imkan sağlar. Batarya kapağı çıkmadığı için direkt kılıfın içine yerleştirilerek kullanılır. 

Özellikler

  • Orjinal Samsung ürünüdür
  • Telefonunuzu hafif darbelere karşı korur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın