Medya İçin Yapıldı

Şeffaf görüntüsü ve stand olma özelliği ile Note9’unuzla birlikte Infinity ekranın tam görüntüsünün tadını çıkartın. Film izlerken elleriniz serbest kalmasını istiyorsanız, telefonunuzu optimize edilmiş bir yatay görüntüleme açısına getirmek için kapağı arkaya katlayın.

Kolaylıkla Kontrol Edin ve Özelleştirin

Kapağı açmadan aramaları yanıtlamak, müziğinizi kontrol etmek ve daha pek çok şey basit hale getirildi. Özel UX gerektiği gibi dokunmanıza ve kaydırmanıza izin verir ve hatta saat, tarih ve pil seviyesi gibi önemli bilgileri gösterir. Ayrıca, NFC etiketi ile etkinleştirilen akıllı kapak, kapağınızın rengine uyan temalar da önerir.

Korumak İçin Tasarlanmıştır

Bu kabuk tipi tasarımla telefonunuzu her iki taraftan da koruyun. Sırtınızı korumak için telefonunuzu sıkıca tutarken, ekli kapak çantanızda veya cebinizde ekranın çizilmesini önlemek için önünü kapatır.

Özellikler

  • Ekran çizilmesini önleyen ön kapak
  • Stand özelliği
  • Tam kontrol
  • Orjinal Samsung ürünüdür

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın