Kontrat Süresince fizy Üyeliğiniz Bizden!

Sevdiğin tarzda şarkılar, ruh haline göre müzik listeleri, video klipler, haftalık keşif listeleri ve özel içerikler fizy’de seni bekliyor. Üstelik kontrat süresi boyunca fizy Müzik üyeliğinle internet paketinden düşmeden her yerde sınırsız müzik dinleyebilirsin.

Kablosuz Tasarım

Kablosuz Gear IconX kulaklıklar özellikle özgür hareket edebilme adına tasarlandı. Günlük işe ya da okula gidiş gelişlerinizde veya spor yaparken artık birbirine dolanmış kablolar için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bağımsız Fitness Takibi

Daha akıllı ve daha hafif şekilde Gear IconX ile antrenman yapmanın tadına varın. Gear IconX ile aktivite takibini başlatabilirsiniz ve kulaklık sizi antrenman durumunuz hakkında sürekli bilgilendirecektir. Çevresel ses modu spor esnasında sizi güvende tutarken, aktiflik takibi, daha etkili şekilde sporunuzu yürütmeye yardım eder.

Aktivite Rehberi

Gear IconX, size sesli antrenman durumu rehberliği sunarken, yapılandırılmış kalp atışı hızı monitörü ve ivme ölçer ile egzersiz bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Çevresel ses modu ile açık alanlarda güvenli şekilde sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik Deneyimi

Gear IconX, bir fitness takipçisinden fazlası. Telefonunuzu yanınıza alıp almadığınızın önemi olmadan, Gear IconX kendi hafızası ile müzik dinlemenize izin verir. En sevdiğiniz parçaları yükleyin ve yürürken ya da spor yaparken kusursuz müzik deneyimini tadına varın. 4 GB hafızası ile telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan 1000’e kadar şarkı yükleyin.

Özellikler

  • Bluetooth: 4.1
  • Her kulaklıkta 4GB bellek
  • Kulaklık üzerinden dokunmatik kontrol (oynatma, durdurma, bir önceki/sornaki şarkıya geçiş)
  • Akselerometre ve kalp atış ölçme
  • Mobil cihazla senkronize aktivite takibi
  • Bağımsız kullanım süresi: Müzik çalma 3.8 saat / saat + müzik çalma + egzersiz 3.4 saat
  • Mobil cihaz ile kullanım süresi: Müzik çalma 1.6 saat / müzik çalma + egzersiz 1.5 saat

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın